Warsztaty przed SUSECON ’20 | SUSE Communities

Warsztaty przed SUSECON ’20

Share
Share

Przyjazd na konferencję SUSECON w marcu przyszłego roku warto połączyć z udziałem w całodziennych, specjalnych szkoleniach zaplanowanych na poniedziałek 23 marca. Rejestracja na warsztaty jest już dostępna na stronie internetowej konferencji SUSECON. Sam koszt udziału warsztatach nie jest wysoki – to tylko 99€ netto.

 

Zapraszamy na warsztaty przed konferencją SUSECON. Wszystkie sesje zaplanowano na poniedziałek, 23 marca 2020 r.

Oto krótki przegląd warsztatów:

  • Nowości dla Ciebie: Co zawiera SLE 15?  Kurs ten ma na celu omówienie nowych cech, funkcjonalności oraz procedur administrowania systemami SUSE Linux Enterprise 15.
  • Droga do sukcesu z Kubernetes. Kurs jest wprowadzeniem do wykorzystania Nginx w Kubernetes oraz omawia konfigurowanie sieci klastrów za pomocą Cilium.
  • Budowa klastrów to łatwizna ze SLE HA. Warsztat został tak zaprojektowany, by uczestniczy zdobyli doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu klastrem HA zbudowanym z wykorzystaniem rozszerzenia SLE 15 HA.
  • Uwolnij potencjał projektu Eirini. Całodniowa, praktyczna sesja skoncentruje się na najnowszej funkcjonalności oprogramowania SUSE Cloud Application Platform: projekcie Eirini.
  • Jak przenieść dane do SUSE Enterprise Storage. Praktyczne zajęcia mają za zadanie przekonać uczestników, że warto powierzyć przechowywanie firmowych danych najbardziej wyrafinowanemu, niezawodnemu, otwartemu rozwiązaniu do obsługi pamięci masowej.

Pełny opis wszystkich dostępnych warsztatów dostępny jest na stronie https://www.susecon.com/training.html . Udział w nich można zgłosić podczas rejestracji na konferencję SUSECON: https://reg.susecon2020.com/flow/suse/susecon20/registration/login

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

1,438 views