Warsztaty przed SUSECON ’20 | SUSE Communities

Warsztaty przed SUSECON ’20

Share
Share

Przyjazd na konferencję SUSECON w marcu przyszłego roku warto połączyć z udziałem w całodziennych, specjalnych szkoleniach zaplanowanych na poniedziałek 23 marca. Rejestracja na warsztaty jest już dostępna na stronie internetowej konferencji SUSECON. Sam koszt udziału warsztatach nie jest wysoki – to tylko 99€ netto.

 

Zapraszamy na warsztaty przed konferencją SUSECON. Wszystkie sesje zaplanowano na poniedziałek, 23 marca 2020 r.

Oto krótki przegląd warsztatów:

  • Nowości dla Ciebie: Co zawiera SLE 15?  Kurs ten ma na celu omówienie nowych cech, funkcjonalności oraz procedur administrowania systemami SUSE Linux Enterprise 15.
  • Droga do sukcesu z Kubernetes. Kurs jest wprowadzeniem do wykorzystania Nginx w Kubernetes oraz omawia konfigurowanie sieci klastrów za pomocą Cilium.
  • Budowa klastrów to łatwizna ze SLE HA. Warsztat został tak zaprojektowany, by uczestniczy zdobyli doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu klastrem HA zbudowanym z wykorzystaniem rozszerzenia SLE 15 HA.
  • Uwolnij potencjał projektu Eirini. Całodniowa, praktyczna sesja skoncentruje się na najnowszej funkcjonalności oprogramowania SUSE Cloud Application Platform: projekcie Eirini.
  • Jak przenieść dane do SUSE Enterprise Storage. Praktyczne zajęcia mają za zadanie przekonać uczestników, że warto powierzyć przechowywanie firmowych danych najbardziej wyrafinowanemu, niezawodnemu, otwartemu rozwiązaniu do obsługi pamięci masowej.

Pełny opis wszystkich dostępnych warsztatów dostępny jest na stronie https://www.susecon.com/training.html . Udział w nich można zgłosić podczas rejestracji na konferencję SUSECON: https://reg.susecon2020.com/flow/suse/susecon20/registration/login

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,667 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.