SUSECON wraca do Europy! | SUSE Communities

SUSECON wraca do Europy!

Share
Share

SUSECON to najważniejsza ogólnoświatowa konferencja o rozwiązaniach open source dla naszych klientów i partnerów. To także niepowtarzalna okazja do zdobycia cennej wiedzy, networkingu, rozmów z inżynierami i kierownictwem SUSE. Po roku przerwy konferencja wraca ponownie do Europy i odbędzie się już we wrześniu w pobliskiej, czeskiej Pradze.

W tym roku uczestnicy konferencji SUSECON poznają na niej najnowsze osiągnięcia w rozwoju systemów Linux, OpenStack, pamięci masowej, kontenerów i innych projektów open source. Na SUSECON 2017 składają się:

  • Liczne sesje techniczne o rozwiązaniach open source wykorzystywanych w biznesie
  • Praktyczne warsztaty
  • Bezpłatne sesje egzaminacyjne
  • Inspirujące przemówienia liderów w branży
  • Możliwość rozmowy z inżynierami SUSE i ekspertami od rozwoju produktów
  • Wieczorne wydarzenia i spotkania integracyjne.

SUSECON od lat jest konsekwentnie chwalony przez uczestników jako najwyższej klasy konferencja techniczna poświęcona potrzebom informatycznym przedsiębiorstwa. Dołącz do nas w tym roku w Pradze i przekonaj się osobiście, dlaczego SUSECON jest najlepszą konferencją techniczną o open source!

Bilety na konferencję SUSECON można nabyć oddzielnie lub wraz z oprogramowaniem SUSE. W cenniku trzeba poszukać pozycji  ‘SUSECon Full Access Pass Single’ lub od razu Part Number: 873-010781.  W cenie 899 Euro za osobę otrzymuje się bilet wstępu i wyżywienie. Co ważne, w Polsce do 31 lipca br. działa promocja, w ramach której  zamówienia na subskrypcje VLA w kanale dystrybucyjnym powyżej 7,500 Euro netto zapewniają 50% zniżki, a powyżej 15,000 Euro – bezpłatny bilet na SUSECON! W przypadku zainteresowania tą promocją trzeba się kontaktować z biurem SUSE w Polsce (Artur Duszczyk, tel. 225375020, email aduszczyk@suse.com).

Do zobaczenia na SUSECON w Pradze!

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

1,954 views