Share

Ponieważ sytuacja na rynku spowodowana wirusem COVID-19 zakłóca działalność wielu firm, SUSE gotowa jest do podjęcia działań ratujących jej klientów bez względu na okoliczności.

W tym celu powstała w strukturach SUSE specjalna komisja ds. ciągłości działania, a wszystkie zespoły serwisowe SUSE  są w pogotowiu, aby pomóc klientom. Sami oczywiście dysponujemy odpowiednią infrastrukturą i procesami, dzięki którym sami możemy funkcjonować na rynku.

MultimodalOS - SUSE Linux Enterprise 15Zgodnie z duchem open source: tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie, z zaangażowaniem będziemy udzielać pomocy każdemu klientowi i organizacji non-profit, jeśli ich działanie w nieoczekiwany sposób może zostać teraz zakłócone. Jeśli dotyczy to Twojej organizacji, jesteśmy gotowi wesprzeć Was za pomocą szeregu gotowych opcji. W tym celu skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym w SUSE lub z naszym polskim oddziałem.

W szczególności jeśli jesteś klientem z branży rządowej, lotniczej, turystycznej, transportowej i wypoczynkowej, mamy szereg opcji wsparcia zaprojektowanych właśnie dla Ciebie. Bliższe informacje można uzyskać kontaktując się z nami pod adresem CCO@suse.com, nasz pracownik skontaktuje się niezwłocznie.

 

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Category: Announcements, Cloud and as a Service Solutions, Enterprise Linux, IT Infrastructure Management, Mission-Critical Computing, News, SAP Solutions, Software-defined Storage, SUSE News
This entry was posted Thursday, 19 March, 2020 at 2:16 pm
You can follow any responses to this entry via RSS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet