SUSE niekwestionowanym numerem 1 na rynku systemów operacyjnych dla aplikacji SAP | SUSE Communities

SUSE niekwestionowanym numerem 1 na rynku systemów operacyjnych dla aplikacji SAP

Share
Share

Systemy operacyjne SUSE Linux obsługują niemal wszystkie, bo ponad 90%, aplikacji SAP działających na SAP HANA i pod SAP S/4HANA. Ostatni komunikat SUSE to dodatkowo potwierdza pokazując silną pozycję również na rynku rozwiązań SAP dla firm średniej wielkości. 

Już blisko 6.000 klientów na całym świecie korzysta z zalet aplikacji biznesowych SAP Business One opartych na bazie danych do przetwarzania w pamięci SAP HANA i uruchomionych na systemie operacyjnym SUSE Linux Enterprise Server. Osiągnięcie tego wyniku nie byłoby możliwe bez współpracy i połączenia sił SUSE oraz ponad 500 partnerów SAP, razem z którymi w sposób wydajny i skuteczny dostarczono rozwiązania klientom. Partnerzy SAP w ramach programu partnerskiego SUSE mają do dyspozycji szkolenia technicznych z systemu Linux i bezpłatne egzaminy. Mają też dostęp do kreatora instalacji systemów SUSE – potężnego narzędzia automatyzującego wdrożenie SAP Business One i platformy bazodanowej SAP HANA na platformie systemowej SUSE Linux Enterprise Server.

Od czasu ukazania się na rynku aplikacji SAP Business One na platformie SAP HANA, wiedza na temat systemów Linux stała się niezbędna do ich wdrożenia. Integracja funkcji przetwarzania danych w pamięci z aplikacjami SAP sprawiła, że system SUSE Linux Enterprise Server stał się najbardziej zoptymalizowaną platformą do uruchamiania najnowszej wersji rozwiązania biznesowego SAP dla przedsiębiorstw średniej wielkości.  Potwierzają to klienci, jak firma ZELAN z Polski (producent dóbr konsumpcyjnych i tworzyw sztucznych), która korzysta z najnowszej wersji aplikacji SAP Business One. Wysoką wydajność pracy zapewnia baza danych przetwarzania w pamięci SAP HANA i system operacyjny SUSE. “Dzięki temu możemy zwiększyć możliwości przetwarzania danych w zastosowaniach o kluczowym znaczeniu dla naszej działalności. Podnieśliśmy poziom stabilności działania naszej firmy. Co więcej, od czasu przejścia na systemy SUSE mniej czasu w ZELAN poświęcamy na zarządzanie oprogramowaniem i sprzętem. Jesteśmy też w stanie oszacować oszczędności na zużyciu energii. Wszystkie te elementy przynoszą firmie ZELAN wymierne korzyści finansowe i operacyjne” -twierdzi Paweł Nowak, kierownik operacyjny w firmie ZELAN.

Jeśli Twoja firma korzysta z oprogramowania SAP Business One, najnowsze wersje gotowych obrazów oprogramowania do instalacji SAP Business One na platformie SUSE Linux Enterprise Server 12 SP3 można pobrać ze strony suse.com/slesb1hana.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,051 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.