SUSE Expert Days już 4 kwietnia w Warszawie | SUSE Communities

SUSE Expert Days już 4 kwietnia w Warszawie

Share
Share

Przygotowania do SUSE Expert Days idą pełną parą. Konferencja ta jest jedną z nielicznych w Polsce okazji do zdobycia wiedzy pomocnej w planowaniu przyszłości własnych centrów danych w oparciu o rozwiązania open source przygotowane na potrzeby biznesu. W tym roku można się będzie dowiedzieć  na niej, jak dzięki otwartemu oprogramowaniu utrzymać przewagę na konkurencyjnym rynku w erze cyfrowej transformacji bez kompromisów w obszarze niezawodności, bezpieczeństwa i utrzymania w ryzach budżetu IT.

Motyw przewodni konferencji to Define Your Future. Uczestnicy dowiedzą się na niej, jak już w najbliższej przyszłości będą wyglądać centra danych wspierane przez innowacje ze świata open source. Główny panel konferencyjny poświęcony będzie zagadnieniom:

  • Jak rozwiązania open source zbudowane na platformie Linux mogą pomóc w sprostaniu wyzwaniom transformacji cyfrowej,
  • Jak wdrożyć infrastrukturę zdefiniowaną przez oprogramowanie (Software-Defined Infrastructure) dostarczaną w postaci usług z wykorzystaniem otwartych technologii OpenStack, Kubernetes, Docker, Ceph i Cloud Foundry,
  • Jak poprawić sprawność działania swojej organizacji przy użyciu otwartego podejścia DevOps.

W dodatkowej ścieżce technicznej przeprowadzone zostaną warsztaty:

  • Zero Downtime: uruchamianie klastrów SLES HAE na przykładzie SAP HANA, wykorzystywanie funkcji Live Patching oraz Rollback,
  • OpenStack in the box: architektura sprzętowa, konfiguracja oprogramowania, zarządzanie z nowym panelem administracyjnym.

Konferencja Expert Days jest zawsze okazją do spotkania specjalistów od rozwiązań open source. W tym roku gościem specjalnym jest Kevin Smith, dyrektor techniczny odpowiedzialny za dział inżynierów SUSE.

Zaplanowano też dwie sesje partnerów strategicznych SUSE. Podczas sesji głównej Jakub Roguski z Lenovo przedstawi temat “Open source do zadań krytycznych”, czyli jak wspólne rozwiązania Lenovo i SUSE zmieniają rozwiązania open source w solidne podstawy funkcjonowania przedsiębiorstwa. Równie ciekawą sesją będzie premierowy pokaz działania bazy danych Microsoft SQL Server na platformie SUSE Linux w chmurze Azure prowadzony przez specjalistów z firmy Microsoft.

Konferencja SUSE Expert Days jest kontynuacją organizowanych od lat w Polsce spotkań Linux Days. W tym roku nie zabraknie na niej również akcentów związanych z 25-leciem firmy SUSE.  Na wszystkich uczestników czekają związane z tym niespodzianki, ale nie zdradzimy jeszcze jakie. Więcej informacji w wydarzeniu i możliwość rejestracji znajduje się na stronie SUSE Expert Days ›

Do zobaczenia 4 kwietnia w Warszawie!

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,390 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.