Spotkanie o nowej generacji systemów Linux | SUSE Communities

Spotkanie o nowej generacji systemów Linux

Share
Share

W dzisiejszym środowisku biznesowym, z pracownikami zdalnymi i usługami online, zapewnienie ciągłości działania jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wiele organizacji korzysta z tradycyjnej infrastruktury IT lub definiowanej programowo, a czasami z obu jednocześnie. Prowadzi to do powstania hybrydowego scenariusza, w którym różne typy infrastruktury IT wykorzystują różne technologie, procesy i wskaźniki biznesowe. 

Nowoczesny i modułowy system operacyjny pomaga uprościć środowisko, zmodernizować infrastrukturę IT i przyspieszyć wprowadzanie innowacji. Dlatego zapraszamy 10 marca br. na spotkanie, na którym poznacie obecną i przyszłe generacje rodziny produktów SUSE Linux Enterprise oraz dowiecie się, w jaki sposób ich możliwości adaptacyjne pomogą Wam sprostać kolejnym wyzwaniom.

Podczas spotkania powiemy o:

  • obecnych i przyszłych generacjach produktów z rodziny SUSE Linux Enterprise do zastosowań we własnym centrum danych, chmurze publicznej i na obrzeżach sieci (edge),
  • nowych certyfikatach bezpieczeństwa systemów SUSE Linux Enterprise oraz certyfikowanym łańcuchu dostaw bezpiecznego oprogramowania,
  • zdolnościach adaptacyjnych oprogramowania SUSE Linux Enterprise pomocnych w rozwiązywaniu problemów i zarządzaniu wyzwaniami.

Na spotkaniu zaprezentujemy nową ofertę SUSE Liberty Linux wprowadzoną w lutym br. Przedstawimy:

  • trudności, z którymi mierzą się organizacje korzystające z różnych dystrybucji Linuksa,
  • możliwości ujednoliconej obsługi zarządzania heterogenicznymi środowiskami IT z pomocą nowego SUSE Liberty Linux,
  • główne korzyści okiem klientów – przykłady wdrożeń z Polski.

Spotkanie poprowadzoną w jęz. polskim eksperci techniczni SUSE. Zapraszamy do rejestracji!

Share
Avatar photo
1,614 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland