Rancher Rodeo ponownie w Polsce! Praktyczne warsztaty z Kubernetesa | SUSE Communities

Rancher Rodeo ponownie w Polsce! Praktyczne warsztaty z Kubernetesa

Share
Share

Zapraszamy 17 marca na pierwsze w tym roku Rancher Rodeo, które po raz pierwszy w całości będzie prowadzone w jęz. polskim. Rodeo to bezpłatne, intensywne warsztaty, których celem jest przekazanie zespołom DevOps oraz IT praktycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych do wdrażania i zarządzania Kubernetesem w dowolnym środowisku.

Jeśli w Państwa zespole IT są osoby zainteresowane zdobyciem praktycznej wiedzy na temat Kubernetesa i kontenerów, nasz warsztat może być doskonałym sposobem na rozwinięcie niezbędnych umiejętności potrzebnych do wdrożenia wysoce dostępnych, dobrze monitorowanych i bezpiecznych klastrów Kubernetesa przy użyciu Ranchera.

W Rancher Rodeo ponownie można będzie wziąć udział zdalnie lub stacjonarnie w hotelu Marriott Warszawie, by na miejscu móc korzystać ze wsparcia osób prowadzących warsztaty. Niezależnie od formy udziału, konieczna jest rejestracja w celu otrzymania indywidualnego linku platformy warsztatowej HobbyFarm, na której będą prowadzone praktyczne ćwiczenia.

Warsztaty będą też okazją do briefingu o nowościach technologicznych, które pojawiły się już w tym roku. Przybliżymy możliwości rozwiązania Harvester do budowy infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI) opartej na open source i jednoczesnego zarządzania kontenerami oraz maszynami wirtualnymi z poziomu Kubernetesa. Poznasz również Rancher Desktop udostępniający deweloperom produkcyjne środowisko Kubernetesa na ich desktopach.

Jest jeszcze jeden powód, by rozważyć udział warsztatach stacjonarnych. Rodeo organizujemy nie bez powodu 17 marca, w Dzień Św. Patryka. To najbardziej zielony dzień w roku na całym świecie! Z tej okazji zaraz po warsztatach, w godz. 14:00-16:00, zapraszamy na lunch i after party!

W programie warsztatów Rancher Rodeo

  • Briefing z nowości technologicznych Ranchera (Harvester, Rancher Desktop)
  • Wprowadzenie do warsztatów: architektura i koncepcje wdrażania systemów Docker i Kubernetes,
  • Instalacja i konfiguracja serwera Rancher,
  • Wdrażanie klastra Kubernetes, uruchamianie i udostępnianie aplikacji.

Zapraszamy do rejestracji!

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)
1,100 views