Odblokuj wartość swoich danych

Share
Share

SUSE i magazyn Computerworld zapraszają na konferencję pt. Data Driven Innovation, która odbędzie się w całości w formule wirtualnej 29 października 2020. To pierwsza edycja wydarzenia skierowanego do managerów i dyrektorów IT, jak również osób zajmujących się zaawansowaną analityką danych oraz wdrażaniem zmian i innowacji w organizacjach.

 

Dane są jednym z najcenniejszych zasobów Twojej firmy. Jednocześnie ich ilość rośnie szybciej niż kiedykolwiek. Jak więc wykorzystać wszystkie gromadzone dane w celu wygenerowania nowej wartości biznesowej? Żeby wspierać rozwój firmy potrzebujemy platform i narzędzi wspierających sztuczną inteligencję (AI), nauczanie maszynowe (ML) i zaawansowaną analizę.

SUSE podczas sesji otwierającej konferencję powie o innowacjach open source od SUSE, które pozwalają na gromadzenie dowolnie dużej ilości danych i wykorzystywanie ich wszystkich do analiz oraz obsługi zadań sztucznej inteligencji w celu osiągnięcia wymiernych korzyści biznesowych. Przedstawimy case study wykorzystania platform open source do analizy nawet petabajtów danych.

Podczas konferencje będzie okazja do porozmawiania z nami o tym, dlaczego warto wykorzystać HPC do analizy danych w celu wykreowania nowych wymiarów biznesu w oparciu o gromadzone dane, a także jako podstawy przetwarzania analitycznego i modelowania, ze szczególnym uwzględnieniem przeszukiwania danych. Przedstawimy przykłady zastosowania HPC w interesujących Was branżach i nowe możliwości biznesowe z wykorzystania HPC jako usługi chmurowej do przetwarzania równoległego i obsługi aplikacji

Zapraszamy! Informacje i rejestracja: www.computerworld.pl/konferencja/datadriven

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,380 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland