Nowe aspekty planowania, wdrożenia i zabezpieczenia wirtualizacji KVM

Share
Share

Nowoczesne rozwiązania open source z dziedziny wirtualizacji to temat wspólnego webinaru firm SUSE i Storware, na który zapraszamy 15 października w godz. 11:00-11:45 . Spotkanie poprowadzą w jęz. polskim: Jarosław Biniek, Presales Engineer w firmie SUSE oraz Paweł Mączka, CTO i VP w firmie Storware.

Najpierw powiemy, w jaki sposób SUSE pomaga zachować elastyczność i szybko odpowiadać na nowe wyzwania biznesowe i minimalizować koszty i ryzyko. Poznasz silne strony rozwiązań spod znaku zielonego kameleona. Pokażemy też w krótkim demo, jak przy pomocy jednego panelu sterującego możemy administrować rozległymi centrami danych i zwiększyć automatyzację i bezpieczeństwo zwirtualizowanych systemów nie wydając na to całego swojego budżetu IT.

Następnie dowiesz się o kwestiach bezpieczeństwa środowiska wirtualnego i minimalizacji ryzyka, czyli jak rozwiązania Storware wpływają na utrzymanie ciągłości biznesowej przedsiębiorstw, realizując różne strategie zabezpieczenia oraz odtworzenia środowisk KVM.

Informacje i rejestracja: https://app.livestorm.co/storware/nowe-aspekty-planowania-wdrozenia-oraz-zabezpieczenia-wirtualizacji-kvm

Share
(Visited 10 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,846 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland