Nowe aspekty planowania, wdrożenia i zabezpieczenia wirtualizacji KVM | SUSE Communities

Nowe aspekty planowania, wdrożenia i zabezpieczenia wirtualizacji KVM

Share
Share

Nowoczesne rozwiązania open source z dziedziny wirtualizacji to temat wspólnego webinaru firm SUSE i Storware, na który zapraszamy 15 października w godz. 11:00-11:45 . Spotkanie poprowadzą w jęz. polskim: Jarosław Biniek, Presales Engineer w firmie SUSE oraz Paweł Mączka, CTO i VP w firmie Storware.

Najpierw powiemy, w jaki sposób SUSE pomaga zachować elastyczność i szybko odpowiadać na nowe wyzwania biznesowe i minimalizować koszty i ryzyko. Poznasz silne strony rozwiązań spod znaku zielonego kameleona. Pokażemy też w krótkim demo, jak przy pomocy jednego panelu sterującego możemy administrować rozległymi centrami danych i zwiększyć automatyzację i bezpieczeństwo zwirtualizowanych systemów nie wydając na to całego swojego budżetu IT.

Następnie dowiesz się o kwestiach bezpieczeństwa środowiska wirtualnego i minimalizacji ryzyka, czyli jak rozwiązania Storware wpływają na utrzymanie ciągłości biznesowej przedsiębiorstw, realizując różne strategie zabezpieczenia oraz odtworzenia środowisk KVM.

Informacje i rejestracja: https://app.livestorm.co/storware/nowe-aspekty-planowania-wdrozenia-oraz-zabezpieczenia-wirtualizacji-kvm

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,489 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.