Nowa seria webinarów: Gdzie się sprawdza Kubernetes? Jak zabezpieczyć kontenery? Automatyzacja CI/CD | SUSE Communities

Nowa seria webinarów: Gdzie się sprawdza Kubernetes? Jak zabezpieczyć kontenery? Automatyzacja CI/CD

Share
Share

Od maja br. zaczynamy nową serię webinarów, tym razem poświęconą kontenerom, ich bezpieczeństwu, technologii Kubernetes oraz automatyzacji środowisk CI/CD do dostarczania aplikacji. Przygotowujemy je wspólnie z naszym partnerem, który ma ogromne kompetencje w tym obszarze – firmą Cloudical. Zapraszamy!

Zaczynamy 5 maja br. o 10:00 spotkaniem na temat tego, gdzie się sprawdza konteneryzacja i technologia Kubernetes, czyli co warto konteneryzować, a co nie. Czy wszystkie aplikacje nadają się do konteneryzowania? Czy konteneryzacja baz danych to dobry pomysł? Dlaczego konteneryzacja to przyszłościowy trend, jeśli chodzi o utrzymanie aplikacji w chmurze?

Odpowiedzi na spotkaniu, podczas którego  pokażemy też na żywo możliwości platformy SUSE CaaS do zarządzania kontenerami opartej na technologii Kubernetes, która ułatwia wdrażanie i skalowanie usług i aplikacji opartych na kontenerach oraz zarządzanie nimi, a także skraca czas cyklu dostarczania aplikacji.

Link do udziału otrzymasz po rejestracji na stronie tego webinaru.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 12 maja br. również o 10:00. Powiemy na nim, jak wdrożyć zaawansowaną automatyzację środowisk CI/CD – by móc przechodzić od kodu do działającej aplikacji kontenerowej jednym poleceniem! Dowiesz się także, jak przyspieszyć rozwój aplikacji, zdejmując jednocześnie z programistów ciężar zajmowania się warstwę infrastrukturalną.

Podczas spotkania pokażemy, jak łatwo tworzyć i uruchamiać aplikacje w kontenerach z SUSE Cloud Application Platform. Zaprosimy Cię do strefy #SUSEDevZone, w której możesz bezpłatnie rozwijać i testować swoje aplikacje cloud-native bez konieczności konfigurowania własnego środowiska.

Link do udziału otrzymasz po rejestracji na stronie tego webinaru.

Wreszcie na spotkaniu 19 maja br. o 10:00 skupimy się na temacie bezpieczeństwa kontenerów. Nowe środowisko wymaga nowych zabezpieczeń. Jak przeprowadzić audyty kontenerów? Jakie są potrzebne nam polityki sieciowe? Czy rozważać kontenery Kata? Na spotkaniu dowiesz się, na co zwracać uwagę budując bezpieczne środowiska kontenerowe i jakie narzędzia Ci w tym pomogą.

Na spotkaniu pokażemy funkcje narzędzia SUSE Managera odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwo środowiska kontenerowego.

Na ten webinar możesz zgłosić się korzystając z tego linku.

Zapraszamy!
Zespół Cloudical i SUSE

 

 

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,610 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.