Możecie być tego pewni: zapewniamy nieprzerwane wsparcie dla systemów SUSE!

Share
Share

W obliczu zawirowań w biznesie spowodowanych wirusem COVID-19 firma SUSE zapewnia swoich klientów i partnerów o pełnej gotowości w świadczeniu nieprzerwanego wsparcia dla wykorzystywanych przez nich systemów SUSE.

Jako firma informatyczna zajmująca się wyłącznie oprogramowaniem, SUSE natychmiast przeorganizowała swoją działalność, by zachować ciągłość działania nie tylko własnej organizacji, ale przede wszystkim zapewnić pełne wsparcie swoim klientom. Dysponujemy odpowiednią infrastrukturą, procesami i pracownikami, aby wspierać wszystkich naszych klientów i partnerów pracując zdalnie. Jako firma globalna SUSE nie jest zależna od konkretnej lokalizacji, dysponuje sprawną, rozproszoną strukturą pracowników na całym świecie. W rzeczywistości większość naszych pracowników już wcześniej miała możliwość pracy zdalnej. Stworzyliśmy styl pracy, który jest głęboko osadzony w naszej kulturze i mimo fizycznego odseparowania pracowników SUSE, mają oni pełną zdolność do wykonywania swojej pracy.

Czym byłoby oprogramowanie open source w zastosowaniach biznesowych bez profesjonalnego wsparcia? Zaufanie naszych klientów i partnerów to siła napędowa SUSE przez ostatnie 28 lat. W obecnych czasach – pełnych zawirowań w biznesie spowodowanych pandemią wirusa COVID-19 – naszym priorytetem jest nie tylko utrzymanie, ale wręcz wzrost zaufania i rozszerzenie oferowanego wsparcia. Zapewnia o tym szefowa SUSE, Melissa Di Donato, w swojej najnowszej publikacji skierowanej do klientów i partnerów SUSE.

Zespoły SUSE świadczące profesjonalne usługi wsparcia są nieprzerwanie dostępne i mogą świadczyć usługi wszystkim klientom. Tam, gdzie obowiązują ograniczenia COVID-19, nasi pracownicy będę korzystali z połączeń wideo, telefonicznych, czatu i komunikacji e-mail. Zespoły serwisowe bez zmian współpracują z działem wsparcia technicznego SUSE oraz zespołami inżynieryjnymi, by szybko realizować zlecenia obsługi klienta. W razie potrzeby zachęcamy klientów do kontaktowania się za pośrednictwem czatu, e-maila lub telefonu pod tym linkiem.

PS. Z uwagi na zagrożenie dla zdrowia i życia spowodowane wirusem COVID-19, SUSE przekształca swoje sztandarowe wydarzenie, konferencję SUSECON 2020, w pełni wirtualne. Zaprojektujemy to wydarzenie zupełnie na nowo, a nową datę podamy już wkrótce!

 

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,185 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland