Konferencja SUSE Expert Days i warsztaty w Krakowie | SUSE Communities

Konferencja SUSE Expert Days i warsztaty w Krakowie

Share
Share

Zapraszamy 16 października 2018 r. do Krakowa na drugie w tym roku spotkanie z ekspertami od rozwiązań open source organizowane w ramach SUSE Expert Days. Nasze całodniowe wydarzenie będzie wypełnione technicznymi prezentacjami, pokazami na żywo i dyskusjami z udziałem inżynierów i ekspertów SUSE. Tematem przewodnim jest hasło „Open. Redefined”, gdyż dla nieskrępowanego rozwoju firm i możliwości wprowadzania zmian ważne jest to, że otwarte ma być nie tylko samo oprogramowanie!

Po wiosennje edycji w Warszawie organizujemy na jesieni w Krakowie drugie spotkanie w ramach światowego roadshow SUSE Expert Days. Dowiesz się na nim, jak przeprowadzić transformację infrastruktury IT z pomocą oprogramowania open source. W przeddzień konferencji organizujemy bezpłatne warsztaty z kontenerów w ośrodku szkoleniowym Compendium CE w Krakowie – szczegóły na stronie konferencji.

Program spotkania

Sesja główna – Open. Redefined.
Otwarty kod oprogramowania to za mało! Dlaczego dla nieskrępowanego rozwoju firm ważne jest to, że otwarte ma być nie tylko samo oprogramowanie?


Część pierwsza: Innowacje open source
Sesja i pokaz szybkiego i efektywniejszego dostarczania aplikacji z pomocą technologii kontenerów i SUSE CaaS Platform 3 (nowość)


Cześć druga: Większa elastyczność kluczem do sukcesu
Pokaz rozwiązań do budowy otwartej chmury z SUSE OpenStack Cloud 8 (nowość) oraz oprogramowania SUSE Enterprise Storage 5.5 (nowość) – pamięci masowej open source definiowanej programowo


Część trzecia: Gotowość na zmiany wymogiem transformacji IT
Sesja i pokaz narzędzia SUSE Manager 3.2 do zarządzania serwerami Linux i kontenerami oraz nowej wersji systemów operacyjnych SUSE Linux Enterprise 15


Zakończenie, rozdanie nagród za udział w ankiecie i konkursach


Wszystkie sesje podczas tej edycji SUSE Expert Days będą podsumowane graficznie przez naszego gościa specjalnego – ryśliciela, który myśli rysunkami i rysuje myśli. Jego zadaniem będzie wyciągnąć esencję rysunkową z treści prezentowanych w trakcie wydarzenia po to, żebyśmy więcej zapamiętali i więcej wynieśli ze spotkania.

Partnerami SUSE Expert Days w Krakowie są firmy HPE Polska, Microsoft Azure (partner globalny) oraz ośrodek szkoleniowy Compendium CE. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia i zgłoszenia udziału na stronie http://suseexpertdays.pl.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,732 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.