Konferencja SUSE Expert Days i warsztaty w Krakowie

Share
Share

Zapraszamy 16 października 2018 r. do Krakowa na drugie w tym roku spotkanie z ekspertami od rozwiązań open source organizowane w ramach SUSE Expert Days. Nasze całodniowe wydarzenie będzie wypełnione technicznymi prezentacjami, pokazami na żywo i dyskusjami z udziałem inżynierów i ekspertów SUSE. Tematem przewodnim jest hasło „Open. Redefined”, gdyż dla nieskrępowanego rozwoju firm i możliwości wprowadzania zmian ważne jest to, że otwarte ma być nie tylko samo oprogramowanie!

Po wiosennje edycji w Warszawie organizujemy na jesieni w Krakowie drugie spotkanie w ramach światowego roadshow SUSE Expert Days. Dowiesz się na nim, jak przeprowadzić transformację infrastruktury IT z pomocą oprogramowania open source. W przeddzień konferencji organizujemy bezpłatne warsztaty z kontenerów w ośrodku szkoleniowym Compendium CE w Krakowie – szczegóły na stronie konferencji.

Program spotkania

Sesja główna – Open. Redefined.
Otwarty kod oprogramowania to za mało! Dlaczego dla nieskrępowanego rozwoju firm ważne jest to, że otwarte ma być nie tylko samo oprogramowanie?


Część pierwsza: Innowacje open source
Sesja i pokaz szybkiego i efektywniejszego dostarczania aplikacji z pomocą technologii kontenerów i SUSE CaaS Platform 3 (nowość)


Cześć druga: Większa elastyczność kluczem do sukcesu
Pokaz rozwiązań do budowy otwartej chmury z SUSE OpenStack Cloud 8 (nowość) oraz oprogramowania SUSE Enterprise Storage 5.5 (nowość) – pamięci masowej open source definiowanej programowo


Część trzecia: Gotowość na zmiany wymogiem transformacji IT
Sesja i pokaz narzędzia SUSE Manager 3.2 do zarządzania serwerami Linux i kontenerami oraz nowej wersji systemów operacyjnych SUSE Linux Enterprise 15


Zakończenie, rozdanie nagród za udział w ankiecie i konkursach


Wszystkie sesje podczas tej edycji SUSE Expert Days będą podsumowane graficznie przez naszego gościa specjalnego – ryśliciela, który myśli rysunkami i rysuje myśli. Jego zadaniem będzie wyciągnąć esencję rysunkową z treści prezentowanych w trakcie wydarzenia po to, żebyśmy więcej zapamiętali i więcej wynieśli ze spotkania.

Partnerami SUSE Expert Days w Krakowie są firmy HPE Polska, Microsoft Azure (partner globalny) oraz ośrodek szkoleniowy Compendium CE. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia i zgłoszenia udziału na stronie http://suseexpertdays.pl.

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,988 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland