Kierunek konteneryzacja i środowiska multi-cloud | SUSE Communities

Kierunek konteneryzacja i środowiska multi-cloud

Share
Share

Gartner przewiduje, że 75% dużych i średnich firm wdroży strategię multi-cloud lub hybrid IT jeszcze w tym roku. Siłą napędową jest konteneryzacja i przechodzenie na rozwiązania cloud-native. Jak osiągnąć maksimum korzyści unikając problemów ze wzrostem złożoności i problemów dla bezpieczeństwa?

Zapraszamy 16 grudnia na konferencję on-line Fujitsu i SUSE: “Transformation Meetup – Modern solutions for modern workloads”.  Będziemy rozmawiać na temat wyzwań związanych z transformacją środowiska do chmury, potencjale biznesowym Internetu rzeczy oraz wszechobecnej wirtualizacji miejsca pracy.

Podczas wydarzenia postaramy się udzielić odpowiedzi na pytania:

  • Jakie wyzwania stawia migracja do chmury przed organizacjami?
  • Jak wykorzystać potencjał IoT w organizacji?
  • Jak zarządzać przetwarzaniem zebranych danych i jak osiągnąć z tego korzyść w biznesie?
  • Jak osiągnąć maksimum korzyści unikając problemów ze wzrostem złożoności i problemów dla bezpieczeństwa?
  • Jakie korzyści biznesowe daje sama wirtualizacja miejsca pracy i co można zyskać sięgając również po rozwiązania chmurowe?

Na uczestników spotkania czeka ogromna dawka wiedzy, jak również QUIZ z atrakcyjnymi nagrodami, a na koniec zapraszamy do wspólnego pośmiania się podczas występu stand up w wykonaniu Mieszko Minkiewicza w programie „Dorosły facet”. Zachęcamy do zapoznania się z agendą, rejestracji i udziału w spotkaniu. Udział jest bezpłatny.

Strona wydarzenia i rejestracja:

https://www.fujitsumeetup.com/

Share
Avatar photo
927 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland