Już 10 tysięcy użytkowników SAP Business One korzysta z systemów SUSE! | SUSE Communities

Już 10 tysięcy użytkowników SAP Business One korzysta z systemów SUSE!

Share
Share

Liczba klientów korzystających z systemów SUSE Linux Enterprise Server w celu uruchamiania aplikacji SAP Business One w wersji dla SAP HANA osiągnęła już 10 tysięcy. Jeszcze dwa lata było to “zaledwie” 6 tysięcy”. Jak łatwo policzyć, mamy aż 67% wzrost w ciągu zaledwie dwóch lat!

SAP Business One działający na systemie SUSE Linux Enterprise Server to zintegrowane rozwiązanie, które wspomaga prowadzenie biznesu przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Zapewnia im wgląd i kontrolę nad wieloma aspektami działalności. Przechwytuje najważniejsze informacje związane z działalnością firmy i zapewnia natychmiastowy do niej dostęp, pomagając w ten sposób usprawniać procesy biznesowe i generować dodatkowy wzrost (zobacz opisy wdrożeń).

Chociaż SAP Business One to rozwiązanie dla mniejszych firm, Ci klienci doskonale zdają sobie sprawę, że silne partnerstwo SUSE z SAP jest dla nich gwarancją jakości i niezawodności działania oraz dostępności lepszych usług dla użytkowników. Uruchamiając swoje oprogramowanie SAP dla małych i średnich firm na platformie SUSE Linux zdejmują sobie z głowy zadania administracyjne i mogą skupić się po prostu na prowadzonej przez siebie działalności biznesowej.

SAP Business One zwykle pomagają klientom wdrożyć partnerzy SAP. Im z kolei SUSE dostarcza wstępnie skonfigurowane obrazy oprogramowania, a w ramach Akademii SUSE – szkolenia techniczne z systemu Linux. Partnerzy oferujący SAP Business One mają dostęp do Akademii poprzez stronę partner.suse.com (wymagana bezpłatna rejestracja). Inne korzyści dla resellerów wynikające z udziału w programie partnerskim SUSE to możliwość uzyskania dodatkowych rabatów dla zarejestrowanych transakcji, dostęp do narzędzi graficznych wspomagających instalację systemów SUSE i automatyzujących wiele czynności związanych z wdrożeniem SAP Business One w wersji dla SAP HANA na platformie SUSE Linux Enterprise.

SUSE przygotowała nowe obrazy do instalacji SAP Business One na platformie SUSE Linux Enterprise Server. Są one już dostępne do pobrania pod adresem www.suse.com/slesb1hana. Więcej informacji na temat współpracy firm SUSE i SAP można znaleźć na stronie www.suse.com/sap.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,915 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.