Jak Kubernetes, Rancher i SUSE wspierają konteneryzację? | SUSE Communities

Jak Kubernetes, Rancher i SUSE wspierają konteneryzację?

Share
Share

Zapraszamy na ostatnie spotkanie w ramach Letniej Akademii 2020. Dowiesz się na nim o nowej ofercie SUSE wspierającej korzystanie z kontenerów, Kubernetesa i tworzenie aplikacji cloud-native. Po ogłoszonym właśnie przejęciu Rancher Labs, czołowego dostawcy platformy do zarządzania kontenerami z pomocą technologii Kubernetes, firma SUSE staje się największym na świecie niezależnym dostawcą rozwiązań otwartych i działających natywnie w chmurze!

Na spotkaniu 27 sierpnia (czwartek, początek o godz. 10:00). omówimy także najciekawsze sesje z konferencji SUSECON Digital 2020:

  • Kontenery obecnie i w przyszłości [sesja TUT-1208]
  • Korzystanie z aplikacji w kontenerach: Dlaczego sam Kubernetes nie wystarcza [sesja BOV-1180]
  • Platformy SUSE do konteneryzacji i dostarczania aplikacji: Co nowego? [sesja FUT-1137]
  • Najlepsze praktyki dla drożeń SUSE CaaS Platform [sesja BP-1115]
  • Jak zmodernizować dostarczanie aplikacji w swoim przedsiębiorstwie? [sesja BP-1143]

To już będzie nasze ostatnie spotkanie w ramach tegorocznej Letniej Akademii. Tu znajdziesz link do udziału. Jeśli ktoś przegapił wcześniejsze, można zapoznać się z nagraniami:

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,116 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.