Co dają firmom kontenery? Zapraszamy na webinar | SUSE Communities

Co dają firmom kontenery? Zapraszamy na webinar

Share
Share

Jaki wpływ na transformację IT w naszych firmach ma konteneryzacja? Dlaczego potrzebujemy aplikacji “cloud-native” gotowych do pracy w każdym środowisku? Jak z pomocą innowacji open source zapewnić naszemu środowisku IT i aplikacjom ciągłość pracy i wydajność działania? 

Zapraszamy 12 marca 2019 r. na webinar przygotowany wspólnie z naszym partnerem, firmą Polkom, poświęcony korzyściom wynikającym z konteneryzacji.

Podczas webinaru pokażemy korzyści dla przedsiębiorstw i zespołów IT wynikających z konteneryzacji,
wyjaśnimy dlaczego warto korzystać z aplikacji “cloud-native” gotowych do pracy w każdym środowisku,
zaprezentujemy jak z pomocą innowacji open source zapewnić naszemu środowisku IT i aplikacjom ciągłość pracy i wydajność działania, wykażemy jak skrócić czas cyklu dostaw aplikacji, aby poprawić sprawne działanie przedsiębiorstwa.

W ramach webinaru odbędzie się także pokaz na żywo platformy SUSE CaaS (Container-as-a-Service Platform), która umożliwia szybsze, spójniejsze i tańsze dostarczanie użytkownikom rozwiązań kontenerowych opartych na Kubernetes.

Webinar będzie w całości prowadzony w jęz. polskim na platformie BrightTalk. Zapraszamy do rejestracji na stronie www.brighttalk.com/webcast/11477/350299. Pod tym adresem będzie też po webinarze dostępne nagranie.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,142 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.