Co dają firmom kontenery? Zapraszamy na webinar | SUSE Communities

Co dają firmom kontenery? Zapraszamy na webinar

Share
Share

Jaki wpływ na transformację IT w naszych firmach ma konteneryzacja? Dlaczego potrzebujemy aplikacji “cloud-native” gotowych do pracy w każdym środowisku? Jak z pomocą innowacji open source zapewnić naszemu środowisku IT i aplikacjom ciągłość pracy i wydajność działania? 

Zapraszamy 12 marca 2019 r. na webinar przygotowany wspólnie z naszym partnerem, firmą Polkom, poświęcony korzyściom wynikającym z konteneryzacji.

Podczas webinaru pokażemy korzyści dla przedsiębiorstw i zespołów IT wynikających z konteneryzacji,
wyjaśnimy dlaczego warto korzystać z aplikacji “cloud-native” gotowych do pracy w każdym środowisku,
zaprezentujemy jak z pomocą innowacji open source zapewnić naszemu środowisku IT i aplikacjom ciągłość pracy i wydajność działania, wykażemy jak skrócić czas cyklu dostaw aplikacji, aby poprawić sprawne działanie przedsiębiorstwa.

W ramach webinaru odbędzie się także pokaz na żywo platformy SUSE CaaS (Container-as-a-Service Platform), która umożliwia szybsze, spójniejsze i tańsze dostarczanie użytkownikom rozwiązań kontenerowych opartych na Kubernetes.

Webinar będzie w całości prowadzony w jęz. polskim na platformie BrightTalk. Zapraszamy do rejestracji na stronie www.brighttalk.com/webcast/11477/350299. Pod tym adresem będzie też po webinarze dostępne nagranie.

 

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

1,054 views